PORTOFINO -
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ

Питання управлiння фiнансами можна довiрити лише надiйним та перевiреним спецiалiстам. Ми гарантуємо повну безпеку та конфіденційність інформації у всiх сферах бізнесу.

Професійне управління фінансами

Вагома роль у розвитку компанії належить забезпеченню та управлінню фінансами. Недостатнє володіння актуальною інформацією норм чинного законодавства, а також дрібні помилки в обліку можуть стати причиною значних витрат. Тому важливо довірити фінансове управління досвідченим спеціалістам.

Компанiя «Портофiно» готова стати Вашим фінансовим експертом та допоможе знайти оптимальне рішення в будь-якій ситуації. Ми пропонуємо комплекс послуг, що охоплюють управління бухгалтерським обліком, фінансове консультування та консалтинг щодо оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб (ФОП).

Згуртована професійна команда юристів, бухгалтерів та аудиторів забезпечить вам повну підтримку з питань управління фінансами.

Нашi послуги

Нашi переваги

Ми пропонуємо рiзноманiтнi пакети послуг – є можливiсть обрати абонентське управлiння фiнансами "пiд ключ" або одноразовi послуги з організації ведення бухгалтерського та податкого облiку.

Перевага 1

Можливiсть дистанцiйного ведення робiт незалежно вiд регiону знаходження клієнта.

Перевага 2

Професіоналізм - висококваліфіковані співробітники з великим досвідом роботи.

Перевага 3

Цiна-якiсть - виконання рiзноматного рiвня складностi задач за короткий термiн та оптимальну цiну.

Звернiться до «Портофiно»
i ми вирiшимо Ваше питання!

Дякуємо за ваше звернення! Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося!

Контакти

Україна, 61000, Харкiв
Площа Поезiї, 5

+38 095 702 58 97
portofino.kh@gmail.com